Тиждень тому “Київ-Баскет” здобув свій перший в історії Кубок України, а Єгор Сушкін став MVP Фіналу чотирьох. Прес-служба “Київ-Баскета” попросила Єгора поділитися враженнями від здобуття першого дорослого трофею та запитала про що Сушкін мріє далі. – “Київ-Баскет” їхав на Фінал чотирьох Кубка України після серії невдалих матчів у Суперлізі. Напередодні були проблеми зі здоров’ям у…




