Друга команда Київ-Баскета, яка виступає у Вищій Лізі, зазнала четвертої поразки у чемпіонаті. Підопічні Максима Балашова 21 жовтня знову не змогли впоратися зі Старим Луцьком-Університет.

Господарі поступово, від чверті до чверті, збільшували свою перевагу. +5 після першої десятихвилинки, +8 – перед перервою. На такій самій очковій відстані господарям вдалося протримати гостей до фінальної сирени. Підсумковий рахунок – 70:62 на користь Старого Луцька. Нагадаємо, днем раніше кияни програли лучанам 72:78.

Щоразу суперник був досяжним для киян, але не було кому взяти тягар лідерства і кардинально змінити ситуацію на паркеті. Можливо з поверненням з Юнацьких Олімпійських Ігор Сидорука і Зайця ситуація зміниться на краще, але олімпійцям теж потрібен час відійти від Ігор і переключитися на Вищу лігу України 5х5.

Найрезудьтативнішим у Київ-Баскета став Євген Болоценко – 24 очка. Найкориснішим – Олександр Бондаренко – 18 очок + 8 підбирань + 6 результативних передач.

Читайте: ВИЩА ЛІГА: КИЇВ-БАСКЕТ-2 ПОСТУПИВСЯ У ЛУЦЬКУ