20 жовтня команда Максима Балашова зіграла у Луцьку проти тамтешнього «Старий Луцьк-Університет». Гості поступилися 72:78.

Матч кияни розпочали дуже потужно. Виграли першу чверть 27:20. Але вже у другій десятихвилинці господарі знайшли свою гру і дещо підтягнулися в рахунку. На перерву команди пішли за триочкової переваги Київ-Баскета-2. Провальною для команди Балашова виявилася третя чверть, яку вона програла 9:19. За три хвилини до кінця цього відрізку Федчук зрівняв рахунок 46:46, за хвилину відновив рівновагу Коцько 49:49, а закінчилося тим, що кінцівку лучани відіграли 7:0.

Заключна чверть пройшла у рівній боротьбі, але господарі впоралися з завданням тримати киян на очковій відстані. У підсумку 78:72 на користь волинян.

Київ-Баскет-2 зазнав третьої поразки. До цього кияни двічі поступилися вдома Говерлі.

Повторний матч відбудеться 21 жовтня у Луцьку.