8 грудня друга команда Київ-Баскета, очолювана Андрієм Харчинським, вдруге поспіль перемогла Маяк (Сарни). Цього разу рахунок не такий переконливий, як днем раніше (91:50), але все одно переможний 76:70.

Господарі виграли першу чверть 23:16, але у другій десятихвилинці Маяк виглядав краще і зумів скоротити відставання до 4 очок 38:42. Поперерві команди діяли за схожим сценарієм. Відтак в кінцівці матчу слід було очікувати крутої розв’язки. За дві хвилини до кінця Роман скоротив відставання Маяка до мінімуму 68:69. Втім, один з лідерів киян Заєць спочатку закинув штрафний, а потім реалізував два з фолом. Навіть коли Роман знову поцілив у кошик КСЛІ-Київ-Баскета-2, Ковальчук відповів кидком здалеку. Гру було зроблено. Після цієї перемоги КСЛІ-Київ-Баскет-2 очолив групу А.

Найрезультативнішим у матчі став Ілля Заяць – 21 очко.

14 і 15 грудня КСЛІ-Київ-Баскет-2 прийме Чернігів.

Читайте: ПЕРША ЛІГА: КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-2 РОЗТРОЩИВ МАЯК