7 грудня КСЛІ-Київ-Баскет-2 провів перший з двох спарених матчів з Маяком (Сарни). Підопічні Андрія Харчинського переконливо перемогли 91:50.

Вже у першій чверті господарі спробували відірватися від Маяка на певну очкову відстань. 27:17 – так завершився цей ігровий відрізок. У другій десятихвилинці гості вирівняли гру, але не більше – скоротити відставання їм не вдалося. Показовою у цьому протистоянні стала третя чверть, яку кияни виграли 26:2 (!). Тоді ж вони здійснили найбільший очковий ривок 26:0, а у підсумку досягли переваги у 41 очко. Маяк зазнав першої поразки у чемпіонаті. Найрезультативнішим у цьому матчі став гравець господарів Володимир Хімічук (17 очок).

8 грудня команди проведуть повторний поєдинок. Там само в СК КСЛІ (вул. Гавела, 46). Початок бо 11:00