Національна жіноча збірна України з гравцями Київ-Баскета Анною Ольховик і Вікторією Кондусь у складі продовжує підготовку до Чемпіонату Європи. “Синьо-жовті” дівчата вдруге поступилися на виїзді збірній Франції. Цього разу 65:89.

У звітному поєдинку підопічні Горана Бошковича виграли лише другу чверть, на всіх інших 10-хвилинних ігрових відрізках перевага була у господарок, які в підсумку перемогли з рахунком 89:65.

Французська команда мала тотальну перевагу на підбираннях (42 проти 24), кращий відсоток реалізації кидків з гри (63% проти 40%) та припустилася меншої кількості втрат (17 проти 21). Наші дівчата, в свою чергу, краще атакували з-за дуги, реалізувавши 8 з 22 триочкових, але цього виявилось недостатньо – суперниці здебільшого контролювали хід гри.

Читайте: УКРАЇНКИ ПОСТУПИЛИСЯ ФРАНЦУЖЕНКАМ У КОНТРОЛЬНОМУ МАТЧІ

Анна Ольховик у звітному поєдинку провела на паркеті 15.5 хвилин, встигла набрати 11 очок, зробити одне підбирання, віддати одну результативну передачу. Вікторія Кондусь ігрового часу не отримала.

З 11 по 18 червня національна жіноча збірна України готуватиметься до Євробаскета (розпочнеться 27-го червня у Латвії та Сербії) у київській Пущі-Водиці.