Національна жіноча збірна України з гравцями Київ-Баскета Анною Ольховик та Вікторією Кондусь у складі поступилася на виїзді збірній Франції у контрольному поєдинку 75:107. Команда продовжує підготовку до ЄвроБаскету, який розпочнеться 27 червня у Латвії і Сербії.

З початком зустрічі, яка відбулася у Мон-де-Марсані, тон атакам збірної України задавала капітан команди Ягупова. Вона й відкрила рахунок у матчі. Однак господарки не забарилися з відповіддю – Епупа влучила з-за дуги. Француженки одразу захопили ігрову ініціативу та пішли вперед. Уже по ходу стартової чверті різниця сягала 12-ти очок. Та до кінця чверті наші скоротили відставання до двох очок.

Втім тенденція посилилася в другій чверті. Господарі потужно пішли вперед. Натомість у наших гра розладналася. На велику перерву Франція була попереду вже на 21 очко.

У другій половині хід гри не змінився. Господарі впевнено довели зустріч до перемоги. Майже за всіма основними статистичними показниками суперниці випередили українок. Зокрема вони закинули 5 триочкових з 15-ти, тоді як наші дівчата реалізували таку ж кількість дальніх спроб з 29-ти.

Анна Ольховик у звітному поєдинку провела на паркеті 16.5 хвилин, набрала два очки, зробила п’ять підбирань. Вікторія Кондусь відіграла півтори хвилини, відзначитися корисними діями не встигла.

10 червня команди проведуть повторний поєдинок.