Захисник Київ-Баскета Моріс Крік увійшов до числа претендентів на звання «Гравець листопада».

Уже вдруге цього сезону голосування проводять титульний спонсор чемпіонату україни Parimatch та ФБУ. Моріс Крік і ще один представник Київ-Баскета Павло Крутоус були серед претендентів на звання «Гравець жовтня». Але тоді найбільше голосів зібрав Малік Трент з Запоріжжя.

В цьому ж місяці кращим може стати Моріс Крік! Щоб це сталося, необхідно лише віддати свій голос у відповідній публікації на сайті ФБУ, поділитися цією новиною з друзями та чекати четверга, 6 грудня – саме тоді буде завершено голосування.

Читайте: МОРІС КРІК: ХОЧУ ВІДНОВИТИСЯ ВЖЕ ДО ГРИ З ПОЛІТЕХНІКОМ

Нагадаємо, що до уваги беруться наступні складові: результати голосування вболівальників, підсумки щотижневого опитування тренерів і оцінка представника ТМ Parimatch.

Наразі Моріс Крік завершує відновлювальний процес після пошкодження коліна і вже 6 грудня сподівається допомогти команді у домашньому матчі Суперліги Парі-Матч з Політехніком. Квитки на цей поєдинок купуйте за посиланням.

У грудні Київ-Баскет зіграє три домашні матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. 6 грудня підопічні Євгена Мурзіна приймуть Політехнік, 8 грудня – Дніпро, а 22-го грудня – Черкаські Мавпи. Якщо перші два поєдинки відбудуться в СК Меридіан, то з Черкаськими Мавпами Київ-Баскет зіграє на паркеті Палацу спорту.