У матчі 2-го туру першого групового турніру Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет на виїзді переміг болгарський Лєвскі 83:76.

Підопічні Айнарса Багатскіса перемогли вдруге поспіль в Кубку Європи, а “Левські” вдруге поспіль програв. Тепер кияни та “Цмокі-Мінськ” очолюють групу з двома перемогами, а “Дніпро” та “Левські” мають по 2 поразки. В наступному турі лідери та аутсайдери проведуть очні матчі. Наша команда прийме білорусів 5 листопада у Палаці Спорту. Квитки на цей поєдинок купуйте тут.

Софійський матч у фактах і цифрах

🐝 Малік Дайм та Сергей Павлов дебютували за команду у єврокубках. Вийшло непогано – у Маліка другий показник плюс/мінус (+12) на паркеті у команді та шостий РЕ (10 балів) серед гравців гостей. Павлов теж не загубився – 2 з 3 з гри.
🐝 Одразу 6 гравців команди отримали від Багатскіса 23+ хвилини на паркеті. Це Петров, Близнюк, Хілл, Пустозвонов, Едвін та Шеферд.
🐝Наш капітан Максим Пустозвонов влучив 2 з 5 кидків здалеку (40%). Після 2 турів групового етапу точність триочкових Макса – 7 з 12.
🐝 Лише 28,5 % (7 з 25) триочкових дозволили забити болгарам жовто-чорні. Це значно краща цифра, ніж 64,7 % (11 з 17) триочкових, які кияни пропустили від “Дніпра”.

Читайте: КИЇВ-БАСКЕТ ПЕРЕМІГ ЛЄВСКІ У КУБКУ ЄВРОПИ

🐝 Максим Сандул встиг поставити суперникам 2 блоки всього лише 8,4 хвилини на паркеті.
🐝 Юний Ілля Заєць двічі поспіль потрапляє до заявки команди, проте дебютувати у Кубку Європи поки не встиг.
🐝 Вячеслав Петров розділив перше місце з Кейсі Шефердом за передачами – у обох по 3. Проти “Дніпра” Слава віддав 6 асистів, тож тепер він має 9 асистів за 50 хвилин в сумі. Або 4,5 за гру.
🐝 47 підбирань (16 у нападі) зібрали кияни у Софії. Це аж на 22 більше ніж у переможній грі проти “Дніпра” вдома.
🐝 Найбільше часу на паркеті серед гравців киян провів Кейсі Шепард – 27,4 хвилини. Найменше – Юрій Кондраков – 3,4 хвилини.