30 жовтня Київ-Баскет переміг у Болгарії тамтешній Лєвскі у матчі другого туру першого групового турніру Кубка Європи ФІБА 83:76.

Ключовою у цьому протистоянні стала остання хвилина першої чверті. Раян Райт данком вивів господарів вперед 22:20. Але у відповідь Петров поцілив з периметра 23:22. Слідом за ним Деон Едвін збільшив перевагу гостей до +3. Цією кінцівкою чверті Київ-Баскет продемонстрував: хоч як не гратиме Лєвскі, він знайде можливість відповісти результативними атаками, надійністю у захисті.

Наступний матч у Кубку Європи Київ-Баскет проведе у столичному Палаці спорту 5 листопада. Суперник – ЦМОКІ (Мінськ), який тільки в овертаймі дотиснув вдома Дніпро 108:101. Квитки на цей матч купуйте за посиланням. А перед цим 3 листопада Київ-Баскет у ПС Венето (кол. СК Меридіан) у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч прийме Запоріжжя. Квитки купуйте тут.