23 жовтня Київ-Баскет переміг Дніпро у матчі першого туру першого групового етапу Кубка Європи ФІБА 95:88.

Очікувано старт поєдинку відбувався фактично за рівної боротьби. Господарі за підсумками першої чверті здобули несуттєві два очки переваги. Гості при цьому краще діяли під щитами.

Більш помітна перевага однієї з команд позначилася вже в другій чверті. Кияни поступово пішли вперед. При цьому гості залишалися кращими в боротьбі під щитами. Також дніпряни влучніше били. Однак господарі компенсували це більшою кількістю атак. Ще й гравці Дніпра при цьому частіше припускалися втрат. То ж за першу половину Київ-Баскет зумів відірватися на 13 очок.

Одразу три гравці господарів до великої перерви перетнули позначку в 10 набраних очок: Крутоус (14), Близнюк (11), Пустозвонов (11). У гостей до великої перерви таких не було.

По перерві Дніпро зміг лише загальмувати поступ Київ-Баскета. Остаточно зломити перебіг подій гостям не вдалося.

Під кінець поєдинку Дніпро і надалі мав перевагу за підбираннями, та при цьому також суттєво більше припускався втрат. Господарі ж не лише продовжували частіше атакувати, але й поліпшили при цьому відсоток реалізації. То ж попри спротив Дніпра Київ-Баскет довів поєдинок до переможного для себе результату.

В іншому матчі групи F Цмоки-Мінськ переміг Левськи – 81:68. Київ-Баскет у наступному матчі грає 30 жовтня у Софії проти Левськи.