Підопічні Забірченка дуже впевнено розпочали матч, швидко зробили комфортний гандекап і дали залу хибну надію легкої перемоги. Але вдалий старт і +20 на початку другої чверті зіграли з киянами злий жарт, який дивом не призвів до фатальних наслідків.

Зарано повірили в перемогу, втратили концентрацію, дозволили супернику підняти голову і ледь не поплатились за свою легковажність домашньою перемогою. Вже до великої перерви «Мавпи» скоротили відставання до пʼяти очок, а після третьої чверті вели в рахунку.

Стабілізувати гру і віднайти нитку контролю нам вдалось вже ближче до клатч тайму, де долю матчу вирішували фарт і випадок. Перевести матч в перший овертайм «Київ-Баскету» допомогли рятівні три штрафні кидки від Кошеватськогло, який змусив суперника сфолити в останню мить, а потім холоднокровно реалізував усе з лінії .

Далі — 10 хвилин напруги, нервів і довгоочікуваний видих, коли пролунала сирена, а рахунок на табло завмер — 101:99 на користь «жовто-чорних».

Рахунок в серії 1:0, матч-відповідь: 23 квітня о 18:00, Черкаси, ПС «Будівельник»!