23 лютого у Києві розпочався Фінал чотирьох Кубка України серед жіночих команд. У першій півфінальній парі зустрілися Київ-Баскет і Львів.

Початок матчу був за господарками. Львів набрав перші очки, коли рахунок був 9:0 на користь Київ-Баскета. А коли Дубас таки відзначилася, Любінець і Кондусь довели перевагу до +11. Першу чверть киянки виграли 20:13, а у другій десятихвилинці гості почали надолужувати згаяне. На екваторі чверті спочатку після кидка Ковтун (30:30) а потім Дубас (32:32) львів’янки двічі відновлювали рівновагу. Втім, Київ-Баскету вдалося загасити цей спалах активності і вирівняти гру. Другу чверть хоч і мінімально, але виграли вони 23:22 і пішли на перерву за восьми очкової переваги 43:35.

У третій чверті Київ-Баскет значно додав, напевно, Володимир Холопов знайшов слова, аби його підопічні заграли більш швидко і результативно. За хвилину до кінця чверті Колесніченко довела перевагу до +22. Зрештою, справу було зроблено.

Фінальну крапку у матчі поставила кидком з периметру Афанасьєва 97:70. Київ-Баскет – перший фіналіст Кубка України. В іншій півфінальній парі пізніше зіграють Динамо та Чайка.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала капітан Львова Кристина Філевич – 25 очок. У Вікторії Кондусь – 21 очко. В активі капітана Київ-Баскета Анни Ольховик – єдиний серед усіх учасниць матчу дабл-дабл – 13очок + 10 підбирань.

Квитки на фінал Кубка України купуйте за посиланням.