Головний тренер СБК Львів Ірина Кленіна прокоментувала результати жеребкування півфінальної стадії Кубка України серед жінок. Найближчим суперником львів’янок у Фіналі чотирьох є Київ-Баскет.

– Жереб кинуто, і тут від нас вже нічого не залежить. Ну, Кубок – це особливі змагання, тут одна гра може вирішити усе. Просто треба їхати не грати, а вигравати. Зрозуміло, що гравці суперника класом вищі, бюджет команди більше, досвіду більше. Ну, все краще. Але все буває, це спорт. М’яч круглий. Звісно, ми не будемо просто їхати до Києва, щоб бути статистами. Будемо старатися в міру своїх можливостей, будемо набиратися досвіду. Молодим гравцям це піде на користь. Лава запасних у нас менша, ніж у них. Гарна команда Київ-Баскет, що й казати. Добре укомплектована, з гарним бюджетом. Важко з такими командами тягатися, але боротися треба.

Читайте: ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ КУБКА УКРАЇНИ – НА ДОМАШНІЙ АРЕНІ КИЇВ-БАСКЕТА!

– Усі Ваші дівчата здорові, усі будуть готовими до бою?
– Ну… так вони усі, хто на знеболювальних грає, та й календар складний. Майже нема періодів для відновлення. Ще й баскетбол 3х3 вклинився. В постійному русі усе – ну нема навіть періоду щось підлікувати. А у нас лікування яке? Прийшли, вкололи укол – пішли грати. Травмовані гравці, на їхнє відновлення потрібен час, з іншого боку, важко без фінансування фармації. Це все позначається. Хоч і дрібнички, але разом вони впливають на виступи команди. Але нічого, будемо старатися. Нам треба влучати! Ну ось подивіться – нам закидають менше усіх усі команди. Але ми нічого не можемо влучити – ну, жахливий відсоток влучань, просто. До того ж, ми не просто не закидаємо з супротивом, ми не влучаємо чисті, легкі кидки. Не забиваємо. Десь хвилювання, десь досвід. Ну, не знаю. Напевно, мають місце просто елементарні пробіли у дитячому баскетболі, що людей не навчили! Люди приходять, і як на мене, багато хто не знає елементарних речей у баскетболі. А у Київ-Баскеті навіть усі молоді пройшли таку класну школу, що… і інтернат, і усе. Гарна команда, але ми будемо боротися.

Читайте: ВОЛОДИМИР ХОЛОПОВ: БУДЕМО ГОТУВАТИСЯ, ЩОБ ПРОЙТИ ЛЬВІВ У ПІВФІНАЛІ КУБКА

– Як оціните паралельну півфінальну пару Чайка – Динамо?
– Скажемо так, Динамо – дуже хоче. А Чайка – дуже цікавий суперник. Можу сказати одне: Чайка вдома і Чайка на виїзді – це дві різні команди. Але не можу стверджувати, що шанси Динамо на фінал вищі. Не можна так казати, бо Кубок – це не чемпіонат. В чемпіонаті ще можна щось подивитися, скорегувати, а на Кубок вийдуть грати усі, і вийдуть – як на останній бій. Якщо вже дісталися півфіналу – битимуться до кінця. Тут не можна комусь віддати перевагу. Звісно, десь суперник вищий за класом, комплектація краща, але не завжди клас перемагає порядок, інколи порядок перемагає клас. Дисципліна перемагає клас.