Головний тренер Київ-Баскета Володимир Холопов прокоментував результати жеребкування півфінальної стадії Кубка України. 23 лютого киянки виборюватимуть путівку у фінал з СБК Львів. Іншу півфінальну пару склали Чайка – Динамо.

– У цьому сезоні ми вже тричі зустрічалися зі Львовом, суперник знайомий, зрозумілий. Грали з ними буквально позавчора (9 лютого, Київ-Баскет виграв у гостях 79:49 – ред.). Але не можна порівнювати ігри регулярного чемпіонату і Кубка України. Це абсолютно різні ігри, і тут налаштовуватися треба на одну гру, півфінальну. Я думаю, ми зможемо підготуватися достатньо добре, аби пройти Львів і вже у головному матчі поборотися за Кубок України.

Читайте: КУБОК УКРАЇНИ (ЖІНКИ): У ПІВФІНАЛІ КИЇВ-БАСКЕТ ЗІГРАЄ ЗІ ЛЬВОВОМ

– Кому віддаєте перевагу у паралельній парі?
– На мій погляд Динамо у регулярному чемпіонаті є лідером не тільки у турнірній таблиці, а й відповідає цьому статусу за змістом своєї гри. І вони також минулого тижня грали з Чайкою (2 лютого, динамівки вдома обіграли морячок 92:55 – ред.), довели свою перевагу. Якщо говорити про прогнози, думаю, що Динамо є ближчим до фіналу, ніж його суперник.