Головний тренер Київ-Баскета прокоментував переможний результат своїх підопічних у матчі Суперліги Парі-Матч. 14 лютого Київ-Баскет переміг Прометей 82:63.

Айнарс Багатскіс: – Я насолоджувався грою в третій-четвертій чвертях. Ми грали практично без браку, виконали в захисті досконально все, що планувалося. Я не дуже багато звертав увагу на статистику. Але ефективність 107 балів показує якість гри. У першій чверті “Прометей” жив на наших помилках і втратах. З другої чверті ми це унеможливили. Радує те, що були обгрунтовані рішення. Я думаю, що ми ростемо.

Читайте: КИЇВ-БАСКЕТ ПЕРЕМІГ ПРОМЕТЕЙ У СУПЕРЛІЗІ ПАРІ-МАТЧ

Один з моїх колег сказав, що у нас найкраща комплектація в Україні. За українським гравцям, напевно, так. У нас перші 5 гравців із зарплати – українці, іноземці потім. Ми відрізняємося від інших клубів тим, що інвестуємо в українських гравців. Вони могли б виїхати за кордон або вже були там – нам вдалося досягти з ними домовленість і вони грають тут. Інші клуби вибирають шлях платити першої опції-іноземцю. Ми вибираємо мотивованих іноземців, професіоналів. Звичайно, не завжди з першого разу виходить. Але це концепція клубу, якої будемо дотримуватися весь час.