14 лютого Київ-Баскет переміг Прометей 82:63 у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Очікувану боротьбу лідерів та одних з головних претендентів на нагороди чемпіонату вболівальники побачили в дебюті зустрічі. У першій 10-хвилинці гості ще намагалися не відпускати господарів далеко.
Та вже з другої чверті тиск киян посилився й кам’янчанам стало важче його стримувати. Відтак до великої перерви господарі здобули 10 очок переваги. Найбільше зусиль до цього доклали Шеферд та Классен, який реалізував за першу половину 3 триочкових з чотирьох.
По перерві кияни продовжували впевнено тиснути на суперника й додали ще 12 очок до загальної різниці. Господарі впродовж всього ігрового часу переважали суперника в реалізації. Особливо відчутною вона була за триочковими – 11 проти 6.
Відтак кияни здобули вже 14-ту перемогу в сезоні, ще більше ущільнивши становище в верхній частині турнірної таблиці.

Київ-Баскет наступний матч зіграє 27 лютого в Миколаєві.