17 квітня у Харкові відбувся перший матч півфінальної серії у жіночій Вищій Лізі. КСЛІ-Київ-Баскет у гостях зумів схилити шальки терезів на свій бік у суперництві з ХАІ 69:64.

Першу чверть цього протистояння переконливо виграли господарки 22:13. Але підопічні Олени Федченко доволі оперативно перебудували гру на більш захисний варіант. У другій 10-хвилинці киянки дозволили суперницям набрати тільки 9 очок, натомість самі набрали 23. Це дозволило їм піти на велику перерву лідерами 36:31. У другій половині матчу боротьба на паркеті була так само запеклою. Але у підсумку п’ятиочкову перевагу гостям вдалося зберегти – 69:64.

Найрезультативнішою у матчі стала Юлія Гутевич (КСЛІ-Київ-Баскет) – 20 очок. В активі її колеги по команді Владислави Волошиної на два очка менше. Ще одна представниця КСЛІ-Київ-Баскет Вероніка Любінець оформила дабл-дабл (16оч+10пб).

Другий матч серії до двох перемог команди зіграють у столиці 20-го квітня.