25 січня у регулярному чемпіонаті Вищої ліги серед жіночих команд КСЛІ-Київ-Баскет знову не залишив шансів на успіх львівській Політехніці – 89:53.

Такий сценарій боротьби не складно було передбачити. Днем раніше підопічні Олени Федченко розгромно перемогли львів’янок 92:41. У Київ-Баскета знову майже все виходило. На перерву команди піщли за переваги господарок +21. Але у третій чверті гості несподівано показали характер, вигравши цей відрізок 18:17. Та на довго їх не вистачило. Далася взнаки краща функціональна готовність КСЛІ-Київ-Баскета. Не дарма ж вони беззаперечні лідери чемпіонату.

Найрезультативнішою у цьому поєдинку стала Жанна Джунь – 22 очка. В активі Юлії Гутевич 12 очок, 7 підбирань, 9 результативних передач.