23 грудня у жіночій Вищій лізі КСЛІ-Київ-Баскет знову зустрівся на рідному паркеті СК Меридіан з ЖДУ ім. І.Франка – КАЛІПСО і знову не мав проблем з житомирянками. Хоч цього разу господаркам і не підкорилася планка у сто набраних очок, втім, вони виграли переконливо – з перевагою +44 очка – 94:48.

КСЛІ-Київ-Баскет одразу ж дав зрозуміти, що шансів на перемогу житомирянкам не залишить. Перша чверть закінчилася з рахунком 25:7 на користь киянок (на цьому відрізку з 3 по 10 хвилини КСЛІ-Київ-Баскет відіграв 17:1). А перша половина – 44:12. Після такого і у більш досвідчених майстрів може загубитися подальша мотивація, бо у матчі все стало зрозуміло. Розслабилися і дівчата Олени Федченко. Третя чверть закінчилася внічию 24:24. Але у підсумковій перемозі ніхто не сумнівався. Найрезультативнішою у матчі стала Марина Свентицька – 21 очко. Днем раніше киянки обіграли житомирянок 112:47.

2018-й КСЛІ-Київ-Баскет завершив на мажорній ноті, поступившись лише раз у регулярному чемпіонаті у Вищій лізі – решта учасників мають більше поразок.