22 грудня у Вищій лізі жіноча команда КСЛІ-Київ-Баскета більш ніж переконливо здолала у першому зі спарених матчів житомирську ЖДУ ім. І.Франка-КАЛІПСО 112:47.

Поки у першій чверті господарки матчу вивчали суперниць, ті діяли доволі переконливо. Як потім з’ясувалося – у межах дозволеного. Адже перша чверть закінчилася на користь підопічних Олени Федченко 27:15. А вже у другій десятихвилинці «сонячні» дівчата дали «добрячого прочухану» житомирянкам, вигравши цей відрізок 32:6. Не заспокоївся КСЛІ-Київ-Баскет і поперерві – третій період також виявився результативним для них і майже безрезультатним для опоненток 25:7. Зарядженість на результат зупинила тільки фінальна сирена. Киянки виграли б з перевагою у 67 очок, але останнє слово, даруйте, останнє влучання у матчі зробив Каліпсо. Відтак підсумкова перевага +65 – 112:47.

Найрезультативнішою у матчі стала Юлія Гутевич – 35 очок. У її колеги по команді Жанни Джунь – дабл-дабл (24 очка + 11 результативних передач).

23 грудня команди проведуть повторний поєдинок в СК Меридіан.

На сьогодні КСЛІ-Київ-Баскет залишається єдиною командою у Вищій лізі, яка зазнала лише однієї поразки.