11 березня КСЛІ-Київ-Баскет переконливо переміг КСЛІ-Динамо-НПУ у матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги серед жіночих команд – 115:49!

Перемоги, коли тріумфаторки перетинають сто очкову межу і при цьому не дають суперницям набрати бодай 50 очок вважаються гучними. Вже у першій чверті підопічні Олени Федченко дали зрозуміти – вони реваншуються за грудневу поразку. 33:11 – з таким рахунком розпочали команди другу десятихвилинку, а на перерву учасниці матчу пішли, коли на табло світилися цифри 63:31 на користь КСЛІ-Київ-Баскета. Суттєвих змін у другій половині матчу не відбулося. Ось так молодші показали приклад старшим, як обігрувати «синьо-білих». Насправді, доля матчу залежить від психологічної готовності виграти протистояння.

КСЛІ-Київ-Баскет цією перемогою підтвердив репутацію беззаперечного лідера. 12 березня команди зіграють повторний поєдинок, знов таки у КСЛІ (бульв. Вацлава Гавела, 46).