15 січня КСЛІ-Київ-Баскет провів другий матч спаренного туру у жіночій Вищій лізі. І цього разу аматорки з Броварів не змогли скласти гідної конкуренції киянкам – 82:64 на їхню користь.

Цього разу підопічні Олени Федченко не стали тягнути кота за хвіст і вже у першій чверті закинули м’ячів на 29 очок, а пропустили лише на 13. Перед перервою їхня перевага склала 20 очок – 24:44. За таких обставин у другій половині дівчата КСЛІ-Київ-Баскета могли спокійно тримати суперниць на очковій відстані, чого, зрештою, і досягли. До честі броварчанок, поперерві вони поборолися – виграли третю чверть 25:22, а у заключній програли одне очко.

Найрезультативнішою у матчі стала Вероніка Любінець, яка до того ж і дабл-дабл оформила (21оч+12пб).
КСЛІ-Київ-Баскет залишається лідером чемпіонських перегонів у Вищій лізі, маючи у своєму пасиві тільки одну поразку.