23 і 24 лютого лідер Вищої ліги серед жінок КСЛІ-Київ-Баскет відіграв чергові спарені матчі чемпіонату. У гостях підопічні Олени Федченко зустрічалися з Хмельницькою Політехнікою. І двічі здобули перемоги.

23 лютого КСЛІ-Київ-Баскет не просто виграв, а перетнув при цьому стоочкову межу – 101:87. Першу чверть виграли господарки 23:18, але у другій картина змінилася і киянки пішли на перерву ведучи у рахунку 49:48. Ключовою у цьому протистоянні стала третя чверть, яку гості виграли 28:8. У заключному періоді результативно зіграли обидві команди, але КСЛІ-Київ-Баскет втримав контроль над грою. Найрезультативнішою у цьому матчі стала Анжеліка Ляшко – 29 очок. В активі Вероніки Любінець дабл-дабл – 25оч+15пб.

У повторному матчі господарки знову виграли першу чверть і навіть втримали позитивний баланс до перерви 38:37. Але як і у першому матчі третя чверть пройшла під диктовку киянок 31:19. Це і зумовило переможний результат на їхню користь 93:78. Попри те, що найрезультативнішою у матчі стала Олена Самохвалова з Політехніки (30оч), Дар’я Дубнюк і Анжеліка Ляшко набрали по 28 очок. А Вероніка Любінець знову оформила дабл-дабл (25оч+20пб).

КСЛІ-Київ-Баскет продовжує лідирувати у своїй групі, маючи найкращі статистичні показники серед усіх учасників чемпіонату – 25 перемог і одна поразка.