У Вищій лізі друга команда Київ-Баскета не змогла обіграти Рівне і у повторному домашньому матчі. Підопічні Максима Балашова 11 листопада поступилися гостям 92:95.

Господарі розпочали потужно, без зволікань. Після три очкового Зайця рахунок у першій чверті став 22:16. Щоправда 16-очкову перевагу гостям вдалося зменшити. У другій чверті гості набрали 32 очка і їхнє відставання після першої половини становило лише 3 пункти 46:49.

Поперерві Київ-Баскет знову додав у швидкості, господарям частіше вдавалося реалізовувати свої комбінації результативним кидком. Наприкінці чверті Бондаренко триочковим збільшив перевагу до +10. Але і вона розтанула наприкінці матчу.

За півтори хвилини до кінця Коровяков вивів Рівне вперед 92:91, після цього кияни вперед вже не вийшли. Знову більший досвід і зіграність Рівного принесли свої плоди. У підсумку 95:92 перемога гостей.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку став гравець Рівного Федорчук – 30 очок. У господарів найбільше залікових балів набрав Бондаренко – 28 очок.

Київ-Баскет-2 з десяти проведених у Вищій Лізі матчів виграв поки що лише один. Вдома у ДОС-ДЮСШ-ДОР 84:42.

Наступним поєдинком для Київ-Баскета-2 стане Кубкове протистояння з Шаманами. Матч-відповідь другого етапу Кубка України відбудеться у вівторок, 13-го листопада. Перший матч у Шаманів Київ-Баскет-2 виграв 89:81.