2 березня Київ-Баскет-2 зіграв перший з двох спарених матчів з Львівською Політехнікою. Підопічні Максима Балашова виграли перший матч на майданчику суперника 89:71.

Кияни не стали вичікувати слушного моменту для панування на паркеті і одразу ж взялися до справи. Вже на екваторі першої чверті Київ-Баскет відірвався на 11 очок, коли двічі з периметру поцілив Подковиров. Господарі поступово вирівняли гру але на перерву команди пішли за шестиочкової переваги Київ-Баскета-2.

У третій чверті львів’яни наблизилися до суперника на триочкову відстань, але ліквідувати розрив їм не вдалося. У заключній десятихвилинці кияни закинули на 10 очок більше, ніж у третьому періоді, а Львів залишився на своєму рівні. То ж наздогнати Київ-Баскет-2 вони не змогли. Ця перемога стала для підопічних Максима Балашова восьмою у чемпіонаті.

3 березня суперники зіграють у Львові повторний поєдинок.