Два матчі поспіль зіграв Київ-Баскет-2 у Южному у Вищій лізі. У другому поєдинку підопічні Максима Балашова також зазнали поразки. Пропустили на два очка менше, ніж у суботу – 93, але закинути змогли знову тільки 78.

Гості знову добре розпочали поєдинок і у першій чверті виглядали боєздатним колективом. На перерву команди пішли за восьми очкової переваги киян – 47:39. Але у другій половині Хімік-2 прокинувся. Третю чверть виграв 26:14 і повернув собі ініціативу. Як наслідок – перемога з п’ятнидцятиочковою перевагою 93:78. Функціональна готовність южненців діяти на високих швидкостях протягом усього матчу – це і стало запорукою їхньої перемоги.

Гравець Київ-Баскета-2 Сергій Шевченко відзначився у звітному матчі дабл-даблом (13очок + 11 підбирань).
У Київ-Баскета-2 в активі залишається одна перемога, вдома над ДОС-ДЮСШ-ДОР, а провели вони у чемпіонаті України вже 12 матчів.