17 березня Київ-Баскет-2 поступився у матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги Черкаським Мавпам-2 84:87.

Підопічні Максима Балашова приймали своїх опонентів на домашній арені СК Меридіан. Але у першій чверті здавалося, що господарями були черкащани. Вони виграли першу чверть 27:23. Втім, у другій десятихвилинці киянам вдалося вирівняти гру, і як наслідок рахунок, у буквальному сенсі – 42:42 після першої половини. З перемінним успіхом діяли суперники і поперерві, аж допоки час заключної чверті вичерпався, а на табло світилися цифри 77:77. Переможця протистояння довелося визначати в овертаймі. На цьому ігровому відрізку гості були сильнішими – 10:7 і 87:84 у підсумку.

18 березня команди зіграють повторний поєдинок. Але він вже не носитиме для Київ-Баскета-2 турнірного значення, За будь-яких розкладів він залишиться на восьмому місці у другій групі. Але перемога потрібна хоча б задля моральної сатисфакції.