8 грудня друга команда Київ-Баскета також зазнала поразки. Підопічні Максима Балашова поступилися вдома Львівській Політехніці 74:79.

Господарі потужно стартували – перша чверть виявилася для них надрезультативною 30:18. Але потім далася взнаки стара хвороба Київ-Баскета-2 – відсутність стабільності. Другу десятихвилинку львів’яни провели значно краще і на перерву команди пішли лише за три очкової переваги киян – 42:39. Поперерві Львівська Політехніка продовжила агресивно діяти у захисті і не поступалася супернику під щитами. Як наслідок ще +10 у третій чверті. У заключній десятихвилинці підопічні Ярослава Зубрицького впоралися з завданням-мінімум – утримали киян на очковій відстані. Це не зовсім їм вдалося, але підсумкову п’ятиочкову перевагу рахунок засвідчив – 79:75 перемогла Львівська Політехніка.

9 грудня команди зіграють між собою повторний поєдинок на майданчику СК Меридіан. Початок о 12:00.