16 лютого став днем Хіміка. У баскетбольному розумінні. У столиці виграла не лише перша, а й друга команда южненців.

Не встигли вщухнути емоції після протистояння Хіміка і Київ-Баскета у Суперлізі Парі-Матч, як на паркеті СК Меридіан зустрілися Київ-Баскет-2 і Хімік-2 у Вищій лізі. Щоправда, навідміну від дорослих команд, які демонстрували захисний баскетбол, дублери грали відкрито. Але і тут гості взяли гору 105:92.

Запорукою їхнього успіху стала потужна, а головне результативна гра у першій чверті – 33:21. Далі підопічні Максима Балашова вирівняли гру і нічим не поступалися Хіміку-2. Але провал у першій чверті не вдалося ліквідувати.

Найрезультативнішим у матчі став лідер Київ-Баскета-2 Олександр Сидорук (27оч). На очко менше набрав капітан гостей Денис Клевзуник. У неділю, 17 лютого, команди проведуть повторну зустріч. Початок – о 13:00.