2 жовтня Київ-Баскет-2 здобув другу поспіль перемогу у Вищій лізі.

Підопічні Станіслава Каковкіна зробли у стислі терміни ґрунтовну роботу над помилками і змогли нав’язати боротьбу господарям
Перша чверть пройшла на зустрічних курсах з невеличкою перевагою гостей. Команди більше захищалися, ніж атакували. Наприкінці 10-хвилинки Лукінському вдалося зрівняти рахунок 12:12.
Але у другій десятихвилинці дніпровці взялися до справи, обстрілювали кошик суперника з різних відстаней, встигали першими на підбираннях і команди пішли на перерву за 15-очкової переваги ДОС-ДЮСШ-ДОР 37:22.
У другій половині матчу номінальні господарі вдало стримували атакувальний шал киян і тримали їх на очковій відстані. Так, після кидка Стрижевського на екваторі цього відрізку ДОС-ДЮСШ-ДОР повів +20. Повернутися у гру підопічним Максима Балашова коштувало значних зусиль. Але, віддамо належне, команда проявила характер і за дві хвилини до завершення четвертої чверті Болоценко зрівняв рахунок 63:63. Але на цю дію результативним кидком відповів Рязанцев 65:63. Грати залишалися півтори хвилини, але більше ніхто не поцілив у кошик, серед них і гравці Київ-Баскета Заєць і Сидорук. 63:65 – поразка Київ-Баскета. Це при тому, що у першому матчі кияни обіграли суперників з перевагою у 40 очок.

Наступний матч Київ-Баскет-2 проведе у Кубку України. На стадії 1/16 фіналу його суперником буде аматорська команда Шамани. Перший матч команди зіграють у четвер 8 листопада о 20:00 на майданчику СК Авангард (вул. Мельникова, 48).