7 квітня Київ-Баскет-2 і Львівська Політехніка зіграли перший з двох матчів за 15 місце у чемпіонаті України у Вищій лізі. Підопічним Максима Балашова вдалося перемогти суперника 99:94.

У звітному поєдинку Київ-Баскет був номінальним гостем, адже за регламентом стикові матчі проводять за схемою “вдома – у гостях”. Втім, за обопільною домовленістю Київ-Баскет-2 і Львівська Політехніка домовилися зіграти обидва поєдинки у столиці. Київ-Баскет не став відтягувати з реалізацією переможних планів і спочатку виграв першу чверть 22:17, потім першу половину, а за нею і третю чверть. Вже коли у заключному періоді перевага сягнула 22-х пунктів кияни скинули оберти. За що могли і поплатитися. Але Львівська Політехніка не встигла покарати за це “гостей”. Фінальна сирена пролунала раніше. Київ-Баскет-2 перед повторним матчем, що відбудеться там само у Меридіані 8 квітня, має п’ятиочковий гандикап.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку став Ілля Заяць, який до того ж оформив дабл-дабл (30оч+12пб).