18 березня у заключному матчі регулярного чемпіонату у Вищій лізі друга команда Київ-Баскета перемогла вдома Черкаські Мавпи-2 74:59.

Це був другий спарений поєдинок. Перший виграли черкащани і тому стали недосяжними для Київ-Баскета-2 у турнірній таблиці другої групи. Вони фінішували сьомими, а кияни – восьмими. То ж звітний поєдинок не ніс жодного турнірного навантаження. Але для господарів було принципово закінчити “регулярку” переможно.

Київ-Баскет-2 зразково провів першу чверть, вигравши її з подвійною перевагою 24:12. У другій десятихвилинці гості вирівняли гру, але не більше 17:17. То ж на перерву команди пішли за 12-очкової переваги киян.

У другій половині матчу Черкаські Мавпи-2 спочатку майже наздогнали підопічних Максима Балашова, але потім у заключній чверті спромоглися набрати тільки 7 очок. ОтжеЮ перемога господарів з перевагою у 15 очок.