9 грудня Київ-Баскет-2 і Львівська Політехніка провели другий спарений матч чергового туру у Вищій Лізі. Підопічні Максима Балашова проявили характер і в овертаймі дотиснули суперника 109:108.

Навідміну від першого матчу протистояння тепер вже господарі поступилися у першій чверті, дозволивши львів’янам на цьому відрізку набрати 30 очок – 24:30. Поступилися і у другій 10-хвилинці 22:26. Таким чином на перерву команди пішли за 10-очкової переваги Політехніки. У другій половині матчу господарі поступово почали відвойовувати втрачене, хоча ця теза стосується насамперед останніх хвилин заключної чверті. На її екваторі Політехніка мала 15-очкову перевагу – 90:75. Але у господарів знайшлися сили на очковий ривок 12:0. Вперед протягом чотирьох чвертей Київ-Баскет-2 жодного разу не вийшов, але за 9 секунд до завершення заключної 10-хвилинки Пошабля з лінії штрафних зміг відновити рівновагу 93:93 і перевести матч в овертайм.

Додаткову п’ятихвилинку учасники гри також провели на рівних. Долю матчу визначив кидок здалеку Сидорука. 109:108 – друга перемога Київ-Баскета-2 у чемпіонаті! Сидорук і Пошабля набрали у звітному матчі по 25 очок, в активі Шевченка 20 очок.

Вища ліга

9 грудня

Київ-Баскет-2 – Львівська Політехніка 109:108 ОТ (24:30, 22:26, 24:18, 23:19, 16:15)