Директорат чемпіонату України ФБУ зарахував поразку команді Київ-Баскет-2 у матчі першого етапу Вищої ліги проти Тернопіль-ТНЕУ.

Поєдинок між цими командами 20 січня в столичному СК Меридіан було перервано з технічних причин. За рішенням Директорату, суперники мали переграти матч 13 лютого. Однак Київ-Баскет-2 перегравати поєдинок відмовився.

Читайте: ВИЩА ЛІГА: МАТЧ КИЇВ-БАСКЕТ-2 – ТЕРНОПІЛЬ-ТНЕУ ПЕРЕРВАЛИ З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН

То ж киянам зараховано поразку «позбавленням права» з рахунком 0:20 та нулем очок в турнірній таблиці. Станом на 7 лютого підопічні Максима Балашова посідають сьомий рядок у другій групі.

Найближчі матчі у Вищій лізі друга команда Київ-Баскета зіграє на виїзді 9 і 10 лютого проти Рівне-ОШВСМ.