Сьогодні команда Володимира Холопова зіграла гірше, ніж у вчорашньому поєдинку та закономірно поступилася у київському дербі – 67:88.

Жовто-чорні програли три чверті з чотирьох, розпочавши поєдинок вкрай невдало – вже на перерву команди пішли із 20-очковим відривом суперниць.

По перерві «Київ-Баскет» трохи зумів покращити ситуацію, увійшовши в останню десятихвилинку вже з відставанням у 10 очок, проте на повноцінний камбек команду не вистачило.

Таким чином, наші дівчата мають в активі чотири перемоги та дві поразки. Наступні матчі віце-чемпіонки зіграють вже у наступні вихідні – 30 та 31 жовтня – проти «Рівне».

Суперліга (жінки)

23 жовтня, 17:30

Gymmaxx Arena

Будівельник-НУФВСУ – Київ-Баскет – 88:67 (29:16, 22:15, 11:21, 26:15)
Будівельник: Споляр 27о + 7пд + 6пр, Гуірантес 26о + 10пд + 5пр, Кейн 12о + 14пд, Волошина 7о + 5пд, Рульова 7 – старт; Завидна 4о + 5пд, Мітіна 3, Рабчук 2, Кононученко, Гутевич.

Київ-Баскет: Смолл 17о + 6пд, Джонсон 11о + 7пд, Ольховик 9о + 6пд, Цюбик 8, Дір 7 – старт; Дубнюк 7, Ляшко 4, Бабич 4, Грималюк, Сугак, Березова.