Повторний матч в Івано-Франківську команда Володимира Холопова провела більш впевнено, ніж учора.

Віце-чемпіонки захопили ініціативу з перших хвилин зустрічі та на велику перерву пішли з комфортним відривом у 25 очок. Другу половину зустрічі жовто-чорні провели вже у форматі догравання та довели гру до логічного завершення – перемоги з рахунком 86:59.

Найкращою гравчинею у складі нашої команди стала Сієра Джонсон, яка оформила дабл-дабл – 29 очок та 10 підбирань. Також впевнену гру продемонстрували Ієша Смолл та Анжеліка Ляшко – 12 та 9 очок відповідно.

Таким чином, для киянок ця перемога стала четвертою поспіль. Наразі «Київ-Баскет» повертається додому та готуватиметься до принципових двобоїв проти «Прометея».

21 листопада

Франківськ. 13:00

Франківськ-Прикарпаття – Київ-Баскет 59:86 (15:25, 13:28, 16:14, 15:19)

Київ-Баскет: Наталія Цюбик 5о+3пд, Таісія Удоденко 6пд, Тайлер Дір 8о+3пд, Ієшия Смолл 12о+6пд, С’єра Джонсон 29о+10 пд – старт; Анжеліка Ляшко 9о+3пд, Дарія Дубнюк 8о, Вікторія Бабич 6о+3пд, Віра Грималюк 5о, Анна Сугак 4о+5пд.