Жовто-чорні здобувають максимум в Одесі та повертаються додому з двома перемогами

На відміну від першого поєдинку, одеситки не відпускали гостей у великий відрив протягом трьох десятихвилинок. Перед останньою чвертю «Київ-Баскет» мав перевагу у 9 очок, здобутих у непростій боротьбі.

Проте в останній чверті киянки не залишили шансів «Інтерхіму», дозволивши закинути господаркам лише 5 очок. Натомість підопічні Володимира Холопова зуміли набрати 19 балів.

Загальний рахунок 77:54 на користь «Київ-Баскета» і це друга перемога над «Інтерхімом» за два дні.

Варто відзначити сьогодні українок Таїсію Удоденко та Наталію Цюбик, які набрали 13 та 11 очок відповідно. Традиційно вдалу гру продемонстрували американки Джонсон та Смолл.

Наразі наші дівчата повертаються додому та готуватимуться до останніх матчів у 2021 році проти «Чайки» 17 та 18 грудня. Ці зустрічі «Київ-Баскет» проведе вдома.