Наші дівчата зробили справжню сенсацію, перервавши 45-матчову серію перемог жіночого «Прометея», який не програвали з початку минулого сезону.

Резонансна подія сталася в Києві 27 листопада, де в матчі регулярного чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги зустрічалися Київ-Баскет та Прометей – фіналіст та чинний чемпіон останнього сезону.

Напружений двобій лідерів чемпіонату транслював телеканал Obozrevatel. Глядачі біля телеекранів та вболівальники на трибунах стали свідками першої поразки чинного чемпіона Прометея в поточному сезоні.

За рівної боротьби в першій половині гості все ж до кінця другої чверті вирвалися вперед на 5 очок, хоча на сирену про закінчення ігрового часу втримали лише один бал переваги.

З початком третьої чверті господарі посилили тиск і впевнено пішли вперед. На початку заключної 10-хвилинки перевага киянок сягала 17-ти очок. Втім чемпіонки до останнього билися за результат. Однак цього разу Київ-Баскет не дозволив позбавити себе перемоги. Плюс 15 на користь господарів, які завдали першої поразки в сезоні Прометею та перервали його 45-матчеву переможну серію з урахуванням попереднього сезону.

Найрезультативнішими в переможців стали Ієшия Смолл (24 очка) та Тайлер Дір (21 очко, 12 передач). У гостей Джойнер Холмс набрала 27 очок, Аріель Аткінс – 21.

Жовто-чорні здобувають довгоочікувану перемогу над головним фаворитом чемпіонату та учасником єврокубків, закинувши майже сотню очок. Фантастична перемога команди Володимира Холопова, яка стала 11-ю у 13 зустрічах Суперліги.

Завтра на нас чекає другий матч – тож попереду ще один, ще більш жорсткий двобій. Початок – о 14:00.

Дякуємо дівчатам за цю історичну перемогу!

СУПЕРЛІГА. ЖІНКИ
Регулярний чемпіонат

27 листопада

Київ. 14:00
Київ-Баскет – Прометей – 99:88 (19:21, 22:21, 33:19, 25:27)
Київ-Баскет: Смолл 24о + 6пд, Дір 21о + 12пр, Джонсон 17о + 9пд, Удоденко 15о + 6пд, Цюбик 2 – старт; Ольховик 9, Дубнюк 8, Ляшко 3, Бабич, Сугак.
Прометей: Холмс 27о + 6пд, Аткінс 21о + 7пд, Дубровіна 11, Юркевичус 5о + 13пд + 5пр, Дацько 4о + 8пд – старт; Бабич 15, Балабан 5, Любінець.