Київ-Баскет важко відходить від поразки у фіналі Кубка України. 1 березня у матчі регулярного чемпіонату Жіночої Суперліги підопічні Володимира Холопова натужно обіграли Вінницьких блискавок 76:71.

Після першої чверті підопічні Володимира Холопова відірвалися на 11 очок. Але на початку другої десятихвилинки лідер гостей Оксана Хом’як пристрілялася до кошика господарок з периметру і блискавки скоротили відставання до -5. Потім і Жмурко підключилася. Володимиру Холопову навіть довелося взяти тайм-аут, щоб мотивувати дівчат. На перерву Київ-Баскет пішов із запасом +12.

А у другій половині Київ-Баскет не міг забити перші три хвилини, а блискавок прорвало. І за вісім хвилин вони ліквідували відставання і вийшли вперед! І якби не два з фолом Вероніки Любінець, пішли б на заключну чверть лідерами. А так команди розпочали заключний відрізок з нуля, тобто за нічийного рахунку 59:59.

Клас господарок таки дався взнаки. Спітковська, Кондусь, Ольховик не дали відбутися сенсації.