2 травня у столиці відбувся другий матч фінальної серії чемпіонату України з баскетболу серед жінок. Титул виборюють дві столичні команди Динамо і Київ-Баскет. Біло-синім на своєму майданчику знову вдалося перемогти підопічних Володимира Холопова.

Першу чверть динамівки виграли 18:10. У другій десятихвилинці Київ-Баскету вдалося вирівняти гру. Але поперерві господарки знову включили максимальні оберти, пішли кидки здалеку у американок Динамо Кійс і Моррісет. Вже на екваторі третьої чверті відрив синьо-білих перевищив 20-очкову позначку. Як не намагався Київ-Баскет діяти результативно, психологічний тягар команди, що програє, заважав розправити крила. Поразка 63:82. Найрезультативнішою у матчі стала Адреона Кійс – 25 очок. У Київ-Баскета найбільше очок набрала Євгенія Спітковська – 10.

Квитки на матч Київ-Баскет – Динамо купуйте за посиланням.

Наступний матч відбудеться у неділю, 5 травня. Вже на майданчику Київ-Баскета. Тепер чемпіон не має права на помилку, бо складе повноваження.