25 квітня у столиці відбувся другий матч півфінальної серії Жіночої Суперліги між Київ-Баскетом і Львовом. Підопічні Володимира Холопова не залишили сумнівів щодо відповіді на запитання – хто вийде у фінал? Вони перемогли львів’янок 85:54.

Перша чверть не виявила чіткого лідера у грі. Львів обрав тактику від захисту і вона попервах спрацьовувала. Підопічні Ірини Кленіної хоч і закинули мало м’ячів, на сім очок, але і пропустили небагато – 13. Втім вже другий період розставив усе на свої місця. На цьому ігровому відрізку Київ-Баскет набрав 31 очко, а пропустив лише 14. Це дозволило господаркам піти на перерву лідерами 44:21. Звісно, перевагу у 23 очка у другій половині гри ніхто не збирався розтринькувати, навпаки! Третю чверть Київ-Баскет виграв ще більш переконливо 30:11. Наприкінці цього ігрового відрізку Владислава Волошина встановила перевагу господарок на позначці +44. Цілком зрозуміло, що у заключній чверті киянки дещо скинули оберти. Львів спромігся набрати 22 очка, але своїх проблем не вирішив. 85:54 перемога Київ-Баскета – він став першим фіналістом. Другий визначиться у парі Динамо – Чайка 26 квітня.