«С меня при цифре 37 в момент слетает хмель» – пам’ятаєте ці крилаті слова Висоцького? Володимир Холопов зі своїми підопічними досягнув вже 37-ї звитяги поспіль у Жіночій Суперлізі!

У Вінниці Київ-Баскету було непросто, на перший погляд. Пам’ятаючи про те, що Блискавки несподівано обіграли в Одесі ІнтерХім, Київ-Баскет не відкладаючи справи у довгу шухляду одразу ж взявся до діла.

Першу чверть киянки виграли 26:9. А на перерву команди пішли за 25-очкової переваги гостей. Далі господарки взялися наздоганяти Київ-Баскет. Особливо це їм вдалося у заключній чверті, яку вони виграли з подвійною перевагою. Але підсумок все одно виявився невтішним для Блискавок – 70:78.

У складі Київ-Баскета Спітковська і Любінець набрали по 20 очок. До того ж Євгенія зробила 8 підбирань і 9 результативних передач!