15 грудня у Жіночій Суперлізі відбувся один матч. Зате який! Чемпіон проти володаря Кубка – що може бути більш привабливе? Втім, запеклої боротьби судячи з підсумкового рахунку не вийшло. В Одесі Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР з перевагою у 23 очка – 81:58.

Ще у середині другої десятихвилинки ( а першу чверті гості виграли 20:18) були сумніви, що Київ-Баскету вдасться перемогти. Підопічні Ірини Щипакіної доволі впевнено рухали м’яч, комбінували, а головне здійснили ривок 8:0 і повели 26:22. Але Вікторія Кондусь триочковим зупинила розвиток подій у сприятливому для ІнтерХіма напрямку. На перерву команди пішли за восьмиочкової переваги Київ-Баскета 37:29.

У другій половині матчу характер гри не змінився, її контролювали гравці Київ-Баскета, довівши матч до логічної перемоги 81:58.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала ВІкторія Кондусь – 30 очок, у Вероніки Любінець – 14 підбирань. Найбільше результативних передач, 9, віддала одесситка Наталія Бондар (Колотовська), її коллега Марина Глєбова стала найрезультативнішою у своїй команді 17 очок + 8 підбирань.

Для Київ-Баскета звітний поєдинок став останнім у Суперлізі у 2018-му. ІнтерХім ще проведе один матч – домашній з київським Динамо 21 грудня.