9 лютого Київ-Баскет здобув чергову перемогу у Жіночій Суперлізі. Підопічні Володимира Холопова на виїзді обіграли Львів 79:49.

Напевно, господарки були в курсі, що три останні поєдинки для Київ-Баскета завершувалися над результативно, і з перших хвилин засушили гру. Перша чверть закінчилася скромно – 12:10 на користь господарок. Але на самому початку Афанасьєва закинула триочковий, це стало сигналом для її команди до більш результативних дій. Лідер Львова Кристина Філевич намагалася тримати свою команду у грі, але один у полі не воїн. Після її влучання здалеку на екваторі чверті Київ-Баскет завівся і провів результативний відрізок 12:2. То ж на відпочинок учасники матчу пішли за переваги +16 на користь гостей.

Протягом третьої чверті Київ-Баскет збільшив цей показник вдвічі – на заключну десятихвилинку команди виходили за рахунку 60:28. Далі сценарій був передбачуваним. Київ-Баскет мимоволі вже включив економ-режим, бо 10 лютого має принципове побачення на виїзді з Франківськом. Львів виграв заключний відрізок 21:19, але матч завершився на користь киянок 79:49.