2 березня у другому поспіль домашньому матчі Київ-Баскет переміг Рівне-ОШВСМ 83:70.

Перевага киянок у цьому протистоянні свідчить, вони одужують після програшу у фіналі Кубка України. Якщо напередодні звітного матчу підопічні Володимира Холопова перемогли аутсайдера чемпіонату Вінницьких Блискавок лише з різницею у п’ять очок 76:71, то вже другого березня з більш серйозним конкурентом мали менше проблем.

Першу чверть підопічні Володимира Холопова виграли 23:14. Але у другій десятихвилинці рівненчанки спробували повторити сценарій попереднього матчу за участі господарок. Вони виграли чверть 26:18 і на перерву команди пішли за мінімальної переваги киянок 41:40. Але певно у роздягальні Володимир Холопов нагадал дівчатам, як треба віддаватися грі, бо ж у третій чверті вони знову перевтілилися, діяли швидше і результативніше. У підсумку хоч і не проста, але трудова перемога 83:70.

Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь – 21 очко. У складі Рівного два гравця оформили дабл-дабл – Вікторія Шматова (14оч+10рп) і Тетяна Гаврильчик (12оч+14пб).

У наступному матчі 9 березня Київ-Баскет прийме Динамо-НПУ.