14 грудня Київ-Баскет переміг Рівне-ОШВСМ у виїздному матчі Жіночої Суперліги 74:55.

Підопічні Володимира Холопова зі старту пішли у відрив 8:0, а першу чверть закінчили з 10-очковою перевагою 27:17. За великим рахунком активність на цьому ігровому відрізку і стала запорукою перемоги. Бо у другій чверті підопічні Валерія Жартуна вирівняли гру і змогли перед перервою трохи скоротити відставання 32:40. Але у другій половині Київ-Баскет продовжував “гнути свою лінію”. І у третьому, і в четвертому періодах гості набирали по 17 очок, а пропускали менше. Це вилилося у підсумковий рахунок 74:55 на їхню користь. Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь – 21 очко. Її колега по команді Кристина Філевич оформила дабл-дабл – 12 очок+10пб. У складі Рівного найактивнішою була Тетяна Гаврильчик (19оч+17пб). Після цього виграшу Київ-Баскет довів переможну серію у чемпіонаті до 11-ти матчів.