30 листопада в Івано-Франківську Київ-Баскет вчетверте у цьому сезоні зустрівся Франківськом. До цього усі три матчі (один в чемпіонаті, два у Кубку) завершувалися перемогою підопічних Володимира Холопова. Не став виключенням і звітний поєдинок.

Вже на першій хвилині гри капітан гостей Анна Ольховик відкрила рахунок кидком здалеку. Відтак вийти вперед господаркам не судилося. Вже на екваторі першої чверті перевага Київ-Баскета сягнула 10 очок, а після її завершення – 20-ти. На велику перерву команди пішли за рахунку 49:20 на користь киянок. Франківськ запам’ятався хіба що кидком здалеку Анни Гвічіані в унісон з сиреною на перерву. Втім, базер-біттер не похитнув психологічної стійкості Київ-Баскета. Поперерві він набрав трохи менше очок, ніж у першій половині (36 проти 49), але і суперницям скоротити відставання не дозволив. У підсумку 85:41 – перемога Київ-Баскета. Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала киянка Вікторія Кондусь, яка і дабл-дабл оформила – 26 очок + 10 підбирань.