24 листопада у Жіночій Суперлізі відбувся один матч. Київ-Баскет на домашньому паркеті у Палаці спорту Венето переконливо переміг ІнтерХім-СДЮСШОР 92:70.

Вже у першій чверті підопічні Володимира Холопова розставили акценти. Вони виграли цей ігровий відрізок 29:11. У другій десятихвилинці ІнтерХім вирівняв гру, але не більше. На велику перерву господарки пішли, маючи 20-очкову перевагу. У другій половині матчу на майданчику точилася рівна боротьба, а заключну чверть навіть виграв з мінімальним відривом ІнтерХім 22:21. Але провал на початку гри не дозволив підопічним Ірини Щипакіної розраховувати на успіх. 92:70 – перемога Київ-Баскета.

Гольову фейєрію видала капітан переможниць Анна Ольховик, яка набрала 33 очка. Найрезультативніша у гостей – Юлія Мусієнко (20 очок).

Киъв-Баскет здобув у регулярному чемпіонаті восьму перемогу поспіль, залишаючись єдиною командою, хто ще не відчував гіркоти поразки.