11 січня Київ-Баскет провів перший матч у 2020-му у Жіночій суперлізі. Підопічні Володимира Холопова перемогли на виїзді ІнтерХім-СДЮСШОР 83:51.

Команди зустрілися вп’яте у цьому сезоні. До цього Київ-Баскет завжди обігрував одеситок – двічі у чемпіонаті, двічі у чвертьфіналі Кубка України. Не став виключенням і звітний поєдинок. Киянки виграли закономірно, адже виграли кожний з чотирьох періодів матчу. На початку другої чвертей Київ-Баскет здійснив очковий ривок 12:0 і перевага гостей зросла до +15 – 35:20. На цьому вони не зупинилися і наприкінці матчу вели вже +38, перетворивши господарок на статисток.

Після виграшу в Одесі переможна серія Київ-Баскета у Жіночій Суперлізі становить вже 12 матчів.